تبلیغات
یادداشت های روزانه ی یک زن... - دنیای وارونه شده ی ما!

یادداشت های روزانه ی یک زن...

کلمات بسیار مهم اند،کلمات میسازند و نابود میکنند.کلمات باقی می مانند...

دنیای وارونه شده ی ما!

یه نصف شبه دیگه که به سر یه ادم دیونه ی سرخوش صفت از دیدگاه دوستان با محبتش زده که یه برگ الکترونیکی دیگه رو خط خطی کنه....

فک کنم خیلی ناراحتم....یا که شاید چن تا ناراحتی چون با هم قاطی شده دارم سعی میکنم اصلا جزیی بهشون فک نکنم....

بر این اساس تصمیم بر این گرفتم که خط خطی کنم ....انقد خط خطی کنم تا که تلافی همه ی افکار منفی ذهن مغشوشمو از این برگه بگیرم!

خب صادقانه بگم حالم از هر چی آدمه! عذر میخام ادم که نه.حالم از هر چی حیونه! نه حیونم نه.خلاصه حالم از یه نوع موجوداتی که شبیه انسان اند اما هیچ ویژگی انسانی را در وجود مبارکشون نمیبینم و نمیبینید و بی نهایت مشابه حیوونن اما متاسفانه باز هم نه کاملا...چون حیوون هم به هر حال از رو غریزه یا هر چیز دیگه ای بچه و معرفت و مرام و اینا سرش میشه.حتی از نوع خوک و هر نوع دیگه ای که به ذهن مبارکتون خطور کرده.

این موجودات عجیبی که نه انسان ان نه حیوون خیلی ازارم میدن.امشب یه نمونشو دیدم که کاش نمیدیدم....

جای همه ی بغض کرده های دنیا خالی ،که نشستم یه دو ساعتی آبغوره ها رو گرفتم ،اما فک کنم اسم این ابغوره از دید انسانهای مدعی وجدان میشه اشک انسانیت و درد و خلاصه از همین شعارا.... .

چون نمیخام تعریف از خود باشه با همون آبغوره بیشتر حال میکنم.دیدم با ابغوره هم احساساتم بند نمیاد گفتم بیام اینجا حضوری بزنم بعد یه مدت ،و خودمو قانع کنم که نصف شب انتهای بهمن ماه یه فریاد حسابی هم زدم که از درد انسان بودن و ماندن در این دنیا و زجراش و احساساش خالی شم .

الان که مثلا داد زدم و یه چن نفری میان میخونن و نمیخونن و خلاصه یه نگاه میندازن یا نمیندازن و اصلا کلهم وب رو اشتب اومدن ،با همه این اوصاف که اصلنم خوشایند نیس،به همون مثلا داد زدنم منه درونمو قانع میکنم و میگم شب بخیر دنیای مسخره ی قمر در عقربه افریته مزخرف ولی شاید و فقط شاید ذره ای دوست داشتنی!!! البته نه برای همه...[ شنبه 28 بهمن 1391 ] [ 01:09 ق.ظ ] [ آزاده ]

[ خط خطی...() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه